Anasayfa  >  Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılından bu yana matbaa baskıları ve Ajans Hizmetleri alanında faaliyet gösteren Matbaagraf kağıt ve tasarım konusunda etkili “Dikkat – ilgi – istek – Hareket” felsefesini kullanir.Markaniz sektör sahnesinin en kilit noktalarinda göze çarpar, akılda kalır, ilettiği mesajla bu sahnede yeni bir boyut kazanır.

ViZYONUMUZ Farklı alanlarda faaliyet gösteren birçok firmaya hizmet veren Matbaagraf, müşterisinin tüm değerlerini kendi değerleriymiş gibi kabullenmekte, müşterisi ile birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Matbaagraf, araştırmacılıgı ve yaratıcılıgı ön planda tutar. Müşterilerinin marka değerini arttırıcı çözümler üretmeyi, çalışmalarının çıkış noktası olarak kabul eder.

MiSYONUMUZ Matbaagraf’ın ana misyonu müşterilerinde eksiksiz bir memnuniyet yaratmaktır. Bu misyon doğrultusunda etik değerleri gözeterek çalismalarini sürdürür. müsterilerini iş ortakları olarak görmektedir. Yaratıcı ve yenilikçi hizmetleri, sektörlere göre farklılaştırdığı iletişim taktikleri ve stratejileri ile müşterilerinin tercih edilir olmalarını sağlamaktadır.